odc.-93-4

Podcast: Microlearnig w komunikacji i zarządzaniu wiedzą w firmie ft. Irek Mirgos- NZO 108.

Tematem tego odcinka podcastu będzie mikrokontent, inaczej nazywany również microlearningiem, który zaczyna odgrywać dużą rolę w cyfryzującym się świecie pracy. Microlearning to dostarczanie pracownikom krótkich i ukierunkowanych dawek wiedzy, które ten może z łatwością przyswoić, bez uczucia przeciążenia tematem.

Transfer informacji wewnątrz firmy, sprawny onboarding i ogólnodostępna baza wiedzy stają się niezwykle ważne we współczesnym, rozpędzającym się świecie. Microlearning wspiera te obszary i pozwala skutecznie przyswajać nowe informacje w odpowiednim dla siebie tempie i czasie. Właśnie dlatego do rozmowy zaprosiłem Irka Mirgosa, który jest założycielem aplikacji Quico – umożliwiającej tworzenie mikrokontentu dla pracowników.

Gość odcinka: Irek Mirgos

Chief Executive Officer w Quico – Aplikacji dla pracowników, która wspiera proces uczenia się i zarządzania wiedzą w organizacjach, a także usprawnia komunikację, motywowanie i przekazywanie informacji zwrotnych. To proste do wdrożenia narzędzie, którego najmocniejszą stroną jest wykorzystywanie microlearningu.

👉Zobacz recenzję Quico!


Sprawdź również inne odcinki o rozwoju i zarządzaniu wiedzą:

Trendy rozwoju pracowników w organizacji – NZO 18.

Checklisty w rozwoju firmy i zarządzaniu wiedzą – NZO 19.

Zarządzanie wiedzą w firmie – techniki i narzędzia – NZO 20.

Co ogranicza firmy w zarządzaniu wiedzą? – NZO 109.

Jak budować jedno źródło wiedzy w firmie? Przykłady – NZO 110.

Process owner, mentoring, historia zmian w zarządzaniu wiedzą firmową – NZO 111.

Zarządzanie wiedzą jako element onboardingu i kultury organizacyjnej – NZO 112.


Więcej wiedzy znajdziesz tutaj:

Indywidualne podejście do rozwoju pracownika – Aktualizacja 2022

Ranking oprogramowania do zarządzania firmą: komunikacją, danymi, informacją, wiedzą i procesami w MŚP

Skuteczny onboarding – współczesne praktyki wdrażania nowych pracowników